Svatební líčení a účes

vyhledejte svoji svatební vizážistku mezi stovkami nabídek a ptáš se, proč by sis měla vybrat právě mě?
-Každá make up artistka má svůj osobitý styl. Ten můj je o přirozenosti. Přirozená ale přitom dechberoucí, nádherná a okouzlující nevěsta budeš pokud si tě vezmu "do parády."
Pracuju s tvojí přirozenou krásou a rysy, neudělám z tebe někoho cizího. I přesto se budeš cítit vyjímečná, nádherná a slavnostní.

image

Zkouška

Zkouška líčení a účes by měla proběhnout 4-6 týdnů před svatbou a probíhá u Vás doma příp. na jiném domluveném místě ( u rodičů, kamarádky..) Na zkoušku si rezervujte 2-3hodiny času, mailem dostanete instrukce jak se připravit.  
Probereme Vaše představy a přání, doladíme k Vašemu typu a osobnosti a vše vyzkoušíme. Další zkouška nad rámec je zpoplatněna dle cenníku, proto prosím, cokoliv se Vám při zkoušce nebude líbit nebo si nebudete jistá, nebojte se mi to říct, jsem tu pro Vás:)


image

Svatební líčení

Je specifické tím, že musí být výrazné na fotkách, ale přitom přirozené a trvanlivé po celý den.Lidé na Vás budou koukat, líbat Vás, dotýkat se Vás, budete plakat, fotit se, potit se, tančit...možná bude foukat , možná pršet, veliké vedro. Toto všechno musí líčit i účes vydržet až dokud nepadnete do peřin!!

Na toto líčení používám voděodolná líčidla a techniku, která vydrží slzy štěstí, takže na focení budete dokonalá.
Totéž samozrejmě platí i pro ostatní svatebčany.

Účes

Pro něj platí totéž co pro líčení, měl by vydržet celý den, ladit se stylem svatby, líčením, šaty, a samozřejmě podtrhnout Váš obličej. 
V ceně jsou zahrnuty sponky do účesu, případně vycpávku do drdolu. ( u vycpávek budu samozřejmě ráda pokud mi je po svatbě pošlete poštou zpět, v rámci opětovného použití a šetření planet, ale podmínka to není)

Po domluvě je možné za poplatek zapůjčit clip in příčesy na zahuštění/prodloužení vlasů.
Ráda Vám půjčím i nějakou ozdobu do vlasů.

image

Svatební den

V den D přijede v dohodnutý čas na místo přípravy, postarám se o Vás i Vaše svatebčanky, můžu pomoct s oblékáním šatů, připevním závoj, vše zkontroluji než odejdete na obřad. Nechávám si vždy časově rezervu, na harmonogramu se domluvíme vždy předem.

image